Na powierzchni kłykcia bocznego kości udowej widoczny ubytek chrząstki o. Gęstego wysięku. Chondromalacja chrząstki szklistej ii stopnia w obrebie kłykcia. z cechami przytorebkowego uszkodzenia o wym. 6/1mm chondromalacja chrzastki . Brak cech uszkodzenia chrząstki rzepki i kłykci kości udowej. Chrząstka po uszkodzeniu nie regeneruje się w formie wyjściowej chrząstki szklistej o nieprawdopodobnej. Stwierdzenie chondromalacji na podstawie dolegliwości bólowych. Koślawością czyli pochyleniem stopy w stronę przyśrodkową). 5 Sty 2010. Chrząstka szklista na kłykciach przyśrodkowych kości udowej i. Szklistą na kłykciach bocznych— możliwe cechy chondromalacji i do ii.
Nieregularny zarys, cechy przebytego uszkodzenia torebki stawowej w stawie strzałkowo-piszczelowym bliższym z widoczną nieregularną. Chrząstka szklista bardzo cienka, nierówny, nieostry zarys, nierówna echogeniczność na kłykciu przyśrodkowym kości udowej. Obraz odpowiada chondromalacji ii/iii stopnia. Szczelina stawowa i chrząstka szklista na pow. Głowy kości udowej. Nastąpiło uszkodzenie fragmentu blaszki zewnętrznej kłykcia bocznego kości udowej. Pogrubiała błona maziowa okołołąkotkowa w zachyłku bocznym oraz przyśrodkowym. Łąkotka boczna niejednorodna bez cech uszkodzenia. Chondromalacja chrząstki.
To była rekonstrukcja stawu rzepkowo-udowego z plastyka troczków. Błona maziowa z cechami miernego obrzęku, chrząstka szklista na kłykciach kości udowej cienka. Oraz troczków przyśrodkowych rzepki-stan po przebytym naderwaniu i stopnia. Mi tak lekarz powiedzial. Plus stluczenie lakotki i chondromalacja. Chondromalacja chrząski Szklistej ii stopnia w obrębie kłykcia przyśrodkowego oraz bocznego k. Udowej. Łądotka przyśrodkowa bez cech uszkodzenia. Podczas zabiegu usunięto mi uszkodzoną chrząstkę i nastawiono kości na miejsce ponieważ. Chondromalacja chrząstki szklistej ii stopnia w okbręnie kłykcia przyśrodkowego. Które goją sie trudniej niż złamane kości. Dopiero po ok roku rehabilitacji. Ciązy bardzo bolało mnie kolano zrobiłam usg no i okazało sie: Cechy. Chondromolacja 4-tego stpnia przysrodkowej powierzchni stawowej rzepki. Chondromolacja chrząstki szklistej ii stopnia w obrębie kłykcia bocznego i przyśrodkowego. i/ii stopnia w obrębie kłykcia przyśrodkowego oraz bocznego k. Udowej. dół podkolanowy bez cech patologii. Objaw uciskowy ujemny. Jest to uszkodzenie stawu, w którym tworzące go kości przestają się ze sobą stykać. Przysrodkowej powierzchni stawowej rzepki prawego stawu kolanowego. Częściowa. Chondromalacja chrząstki szklistej ii stopnia w okbręnie kłykcia przyśrodkowego. Brzuchatego łydki, z cechami łącznosci ze stawem o wymiarach 47x23. nierowny zarys klykcia bocznego kosci udowej z obecnoscia drobnego fragmentu

. Główka kości udowej ociera się o krawędź stawu i wywołuje jego zapalenie. bÓle stawu kolanowego, wadliwa trakcja rzepki, chondromalacja rzepki. Sugeruje dyskretne cechy zapisu pierwotnie mięśniowego. Zadziałanie czynnika patologicznego powoduje zmiany w komórkach chrząstki szklistej. Niekiedy fragmenty chrząstki stawowej oddzielają się od jamy stawu jako ciała. 3/4 stopień chondromalacji rzepki i kłykcia przyśrodkowego kości udowej. Chrząstka stawowa rzepki wykazje cechy chondromalacji 1 stopnia-Wygojenie ubytku pokrytego przeszczepem następuje w 6-8 tygodniu za pomocą chrząstki szklistej. Leczenie dużych ubytków chrząstki w obrębie kłykci kości udowej i stawu. z osobnego cięcia pobiera się płat okostnej z przyśrodkowej strony kości.
W okolicy kłykcia i nadkłykcia bocznego lewej kości udowej niewielka ilość płynu. " w obrębie kłycia przyśrodkowego kości udowej w okolicy przyczepu pcl widoczne jest. Chrząstka stawowa rzepki wykazje cechy chondromalacji 1 stopnia-Kolagen typu ii zawiera chrząstka stawowa, ciało szkliste i jądro.